Імя: Ксеня Ірод

Відгук:

Дуже задоволена підготовою до ЗНО.Займалась українською
Мовою,історією та англійською ,дуже зручно,адже всі заняття в одному офісі,тому немає труднощів із доїздом. Усі вчителі доступно та зрозуміло пояснюють матеріал,заняття проходять в легкій ненагнітаючій атмосфері.А ще , минулого року відвідувала «speaking club».Дуже крута форма навчання розмовної англійської,плюс весело та цікаво спілкуватись з однолітками на різні теми,долаючи при цьому бар‘єр англійської мови . Одним словом, усім раджу,дуже рада,що готувалась до екзамені саме тут.

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100023838514136

Імя: Ірина Амбіцька

Відгук:

Проходила курс “Підготовка до ЗНО. Англійська мова” у період 2018-2019 н.р. Було охоплено усю програму передбачену для підготовки до ЗНО. Заняття були дуже цікавими,матеріал подавався досить докладно та цікаво.Завжди з нетерпінням очікувала на заняття,незважаючи на те ,що заняття тривало 2 години,час проходив незамітно.Дуже задоволена цими курсами,всім раджу!

IG: @iryna_ambitska


Імя: Войняк Тома

Відгук:

Проходила курс з англійської та історії. Чудові викладачі, які знаходять підхід до кожного. Дуже приємна атмосфера в групах. Матеріал подається максимально доступно) Зручне розташування. дуже раджу!)

IG: @v_tomaa


Ім’я: Данило

Відгук:

Відвідував курси математики, англійської мови, української мови та літератури, результатами задоволений, дуже хороші і позитивні викладачі, доступно подають інформацію, ніяких додаткових витрат, невеликі групи. Крім цього 2 роки відвідував розмовний клуб з англійської мови, це допомогло мені легко та швидко подолати мовний бар‘єр, зараз вільно володію англійською мовою (надіюся що в майбутньому вони відновлять Англійський розмовний клуб). Дякую колективу Yes I Can, ви дуже круті!!!

IG: https://www.instagram.com/danylo_kulynych/


Ім’я: Денис Черняк

Відгук:

Задоволений підготовою до ЗНО з англійської мови. Заняття були дуже цікавими, матеріал подавався відкрито, дуже цікаво та є індивуальний підхід. Всім раджу!)

IG: https://www.instagram.com/_pata1aha_/


Ім’я: Юрій Соломчук

Відгук:

Не знаю з чого почати, я досі під враженнями від свого результату ЄВІ, іспиту з англійської для вступу на магістратуру. І це все дякуючи школі “Yes I can”, а особливо своїй вчительці Ірині Богданівні, яка всього за один рік зробила просто неможливе. За цей короткий період часу, ми, практично, з нуля дійшли до рівня В1. Коли вчитель стає твої другом, час за навчанням пролітає неймовірно швидко і головне ефективно. Дякую. Рекомендую всім.

IG: https://www.instagram.com/yuriisolomchuk/

Ім’я: Ясінська Катерина

Відгук:

Готувалась до зно із англііської та української разом із YesICan! Дуже задоволена результатом ! По-перше , викладачі просто чудесні,доступно та зрозуміло пояснюють . Хотіла б відмітити,що можна займатись як онлайн,так і вживу ,це класно в умовах пандемії) взагалі дуже приємний досвід)дякую вам !

IG: https://www.instagram.com/ekaterynayasinska/?igshid=6qn2rnrqa5fn


Ім’я: Петрина Марія

Відгук:

Готувалася до зно 2020 року з англійської мови з yesIcan і можу сказати,що я дуже задоволена процесом підготовки і результатом який отримала.Навчання проходить структуровано,дуже цікаво.Викладач дійсно професіонал своєї справи,вміє правильно викласти матеріал і заохотити до навчання.Можу сміливо рекомендувати всім курси yesIcan)!!!

IG: https://www.instagram.com/maria.petryna/

Ім’я: Гугель Роман

Відгук:

Займався підготовкою до ЗНО з англійської мови у 2020 році. Максимально хороший і позитивний викладач. Чітко і доступно викладав матеріл. Заняття були дуже цікаві та інформативн

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012192221492

Ім’я: Ірод Роксолана

Відгук:

Проходила курс англійської тут, задоволена ! Заняття були цікавими та насиченими,атмосфера класна,викладач пояснював зрозуміло і весело ) ходила разом з кількома людьми у групу , тому було справді цікаво практикувати розмовну англійську)

IG: @liana_irod

Ім’я: Оксана Шах

Відгук:

У цій школі займався старший син та займається на даний час молодший син.
Підготовкою, викладанням дуже задоволена.
Старший син в тому числі пройшов курс підготовки до ЗНО з англійської мови і успішно його написав.
Молодший син із задоволенням відвідує заняття, оскільки вони проходять в цікавій формі, є дні коли заняття проходять в ігровій формі.
Підхід до викладання професійний, до кожного заняття викладач готується. Матеріал подається доступно, структуровано.
Особливо хочу подякувати Христині Юріївні за надзвичайне та талановите вміння працювати з дітьми різних вікових категорій, яке беззаперечно приносить успіх та очікуваний позитивний результат.
Дякую за Вашу працю!
Раджу та рекомендую школу Yes I Can!!!

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008032393597

Залишились питання? 

Залиште заявку у формі нижче 
і наш спеціаліст відповість на всі ваші запитання